yine Pro Kabaddi Ligi'nin zirvesinde

Pro Kabaddi Ligi puan listesindeki iniş ve çıkışlar devam ediyor. Dabangg Delhi Casey, Telugu Titans’a karşı büyük bir zafer kazandıktan sonra bugün yine ligin zirvesine çıktı. Günün bir diğer maçında ise puan listesinin en altında yer alan Puneri Paltan, Gujarat Giants’a yenildi.

Puneri Paltan, Bangalore, Whitefield’daki Sheraton Grand’da günün ilk maçında Gujarat Giants’ı mağlup etti. Maçın sonucu 33-16. Bu galibiyetin alınmasında Mohit Gayat ve Aslam Imandar’ın büyük rolü var.

Pro Kabaddi’de ilk Super Ten’i Raider Mohit, defans oyuncusu Inamdar ise 6 sayı kaydetti. Puneri takımı devre arasında 19-13 öndeydi. Gujarat Giants’tan Ajay Kumar da 10 raid puanı alırken, defans oyuncusu Pravesh Vaiswal 4 mücadele puanı topladı.

Sonraki maçta Dabang Delhi KC, Telugu Titans’ı 36-35 mağlup etti. Dabang Delhi’nin en iyi akıncısı, 15 temas noktası ve 10 bonus puan dahil olmak üzere 30 baskından toplam 25 puan aldı. Telugu Titans’tan Raider Rajneesh, 23 baskından 20 puan toplamayı başardı.

Bu günün ardından Dabang Delhi KC, 6 maçta 26 puanla puan listesinde 1 numaraya geri döndü. İkinci sıradaki Bangalore Bulls’un üç puan önündeler. Puneri Paltan ve Telugu Titans 6 maçta 10 puan aldı. Telugu Titans (-5) puan farkı 11. sırada yer alırken, Puneri Paltan (-36) 12. sırada. Patna Pirates yarın Tamil Thalaivas’a karşı oynayacak. Jaipur Pink Panthers, Bangalore Bulls ile karşılaşacak.

https://watchlivenetwork.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.