Mary Brickell Köyü’ndeki Güneydoğu Dokuzuncu Cadde yakınlarındaki Brickell Plaza, mağaza pencerelerine su sızdığını ve sürücüleri mahsur bıraktığını gördü. Minibüs taksi şoförleri rahatsızlıktan bağışık değildi. “Boom. Durdum, göremedim. Çok büyük bir seldi, ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Uber sürücüsü Juan Cuartas Salı akşamı WSVN-7’ye bunu anlattı. Miami Herald CBS4 haber ortağı Haham Chaim Lipskar, “Yağmur bir nimet işaretidir. Yağmur için dua edin Burada ihtiyacımız olan tek şey drenaj. Bu bir kanalizasyon sorunu, yağmur sorunu değil,” dedi.

Rizzuto Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Bugünün ilerleyen saatlerinde hikaye düne benziyor” dedi. “Muhtemelen büyük bir sel riski değil. Ancak bu sağanakların Brickell ve şehir merkezi gibi bölgelerde ve dün çok yağmur yağan bölgelerde karaya çıkmaya başladığını görürsek, bu öğleden sonra ani bir sel sorunu yaşayabiliriz. Gelişimini izlemeye devam etmemiz gerekecek.

” Yağışlı hava – Çarşamba günü Güney Florida’da yüzde 50 yağmur olasılığı – Perşembe günü hissetmeye başlayacağımız yılın ilk gerçek soğuk cephesiyle bağlantılı. Hava servisine göre, sıcaklığın 40’a düşebileceği zaman Homestead dahil olmak üzere Güney Florida’nın bazı bölgelerinde dereceler. Güney Florida’nın Cuma sabahı ve Cumartesi günü 50’nin altına düşmesi bekleniyor. Key West’in 60 civarında daha sıcak olması gerekiyor.

Rizzuto, Miami hava durumu servisinin Perşembe günü olası bir varış saati ile Perşembe günü ikinci bir soğuk cephe olasılığını araştırdığını ve esas olarak baktığımız denizcilik tehlikeleri, örneğin sert rüzgarlar ve Pazar günü geri akış riski ile ilgili olduğunu söyledi. . “Şu anda Pazar günü soğuk bir cephe ile çılgın bir şey görmüyoruz. Her şey onun ne kadar güçlü olduğuna bağlı ve sonuna kadar gidip gidemeyeceğini görmeliyiz. Bazen yağış, Güney Florida’ya ulaşmadan önce fışkırır.”

https://watchlivenetwork.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.