Ronto Group, 153 milyon ABD Doları değerinde 96 satış sözleşmesinin işlendiği 2020 yılına göre %59 artışla 2021 yılında toplam 365 milyon ABD Doları tutarında 193 satış sözleşmesi gerçekleştirdiğini bildirdi. 2021’de birim başına ortalama satış fiyatı, 2020’de 1,6 milyon dolarlık medyan satış fiyatına kıyasla 1,9 milyon dolardı. 2021’deki olağanüstü satış rakamları, Ronto’nun Güneybatı Florida’daki en başarılı lüks gayrimenkul geliştiricilerinden biri olarak itibarını daha da pekiştiriyor. 2022’de Ronto, Piazza Naples’deki Quattro ve Napoli’nin merkezindeki Eleven Eleven Central’ın yanı sıra lüks yüksek bina Omega da dahil olmak üzere devam eden üç projeyi kapatacak.

Ronto’nun Yürüyüş / Bisiklet, Piazza Napoli ve Eleven Eleven Central projeleri, insanların Napoli şehir merkezinde yaşama biçimini değiştirdi. Quattro, Napoli’nin merkezinde 5th Avenue South ve Goodlette-Frank Road’da Ronto tarafından geliştirilen bir topluluk olan Piazza Naples’deki dördüncü binadır. Şehir merkezinde aktif bir yaşam sürmek isteyen ev alıcıları, şimdi satın alma kararı vermeye teşvik ediliyor. Bugüne kadar 108 milyon doların üzerinde satış temizlendi ve bina %80’den fazla sattı. Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece 13 konut var. Quattro konutlarının toplam alanı 2.300 ile 3.800 metrekare arasında değişiyor. Her Quattro Residence, hem içeride hem dışarıda rakipsiz bir deneyim yaratmak için üstü kapalı bir açık balkona açılacaktır. 2.750.000$ ile 3.525.000$ arasında fiyatlandırılan Quattro Residences, Napoli’nin merkezindeki en büyük yaşam alanlarını ve en büyük apartmanlardan bazılarını sunuyor. Dikey inşaat tüm hızıyla devam ediyor ve binanın 2022’nin dördüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. 1030 3rd Avenue South, # 101 Napoli Square Phase I Blok 101’de bulunan Naples Square Alışveriş Merkezi her gün açıktır. Kaplamalar, 1114 3rd Avenue South’daki Ronto Design Center’da görülebilir. NaplesSquare.com’u ziyaret edin.

Eleven Eleven Central, Ronto’nun Napoli şehir merkezinde 10. Cadde ile Goodlett Frank Yolu arasındaki Central Avenue üzerinde inşa ettiği kontrollü bir erişim topluluğudur. Sınırlı sayıda konut satın alınabilir durumda. Her rezidans, etkileyici bir dizi Ronto standart kaplamaya sahip olacak. Faz III binasının inşaatına önümüzdeki haftalarda başlanması bekleniyor. Faz III, Napoli’nin merkezindeki cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde kalırken, spa yaşamının zengin konforlarının keyfini çıkarmak için son bir fırsat sunuyor. Eleven Eleven Central Faz III teklifi, 1.705 ila 2.733 fit kare arasında değişen ve 1.470.000 $ ‘dan başlayan bir çalışma ile iki ve üç yatak odalı kat planlarını içeriyor. Açık plan planların her biri ayrı bir çamaşır odası içerir. Planlar, gazlı ızgaralarla donatılacak açık mutfakları ve toplantı ve yemek salonlarını içeren kapalı balkonlara açılan geniş ve geniş odaları içermektedir. İçeride, gurme ada mutfaklarında gazlı ocaklar, paslanmaz çelik Thermador aletleri ve 42 inç baş üstü dolaplar yer alacak. Gömme dolaplar havalandırmalı ahşap raflarla donatılacaktır. Her konutta, biri aracı üreticinin adaptörünü kullanarak şarj etmek için 40 amperlik bir güç kaynağı içerecek olan iki özel park yeri olacaktır. Eleven Eleven Central’daki tüm biletleri tükenmiş Faz II binası, 2022’nin ilk çeyreğinde programa göre tamamlanacak. 1101 Central Avenue adresinde bulunan Eleven Eleven Central alışveriş merkezi her gün açıktır. Randevu almak için 239-302-6848’i arayın. 1111Central.com’u ziyaret edin.

Omega, Ronto tarafından inşa edilen 27 katlı yeni bir yüksek kuledir ve Bonita Körfezi’nde inşa edilecek son lüks yüksek kule olacaktır. İnşaatın 2022 yılının 4. çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. Sadece 14 satın alma fırsatı kaldı. Mimar Robert Swedro tarafından tasarlanan Omega, lükse yeni bir soluk getiriyor ve daha önce Güneybatı Florida’da bulunmayan yüksek katlı yaşama bir yaklaşım sunuyor. Omega Residences’ın geniş dış mekan yaşam alanları ve büyüklüğü, Ronto ve Swedro’nun yaklaşımını yansıtıyor. Her katta dört daire olan bir bina tasarlamak yerine, apartman binalarının şu anda Güneybatı Florida’da yapım aşamasında olan diğer yüksek kulelerin herhangi birinden daha geniş ve ferah olmasına izin veren kat başına üç bir yaklaşım geliştirdiler. Omega Tower’da, 63’ü geniş kule rezidans ve üçü sözleşmeli dört çatı katı olmak üzere 67 rezidans bulunacak. Hava altında 4.645 fit kare veya 4.210 fit kare ve 78 veya 68 fit genişliğinde geniş manzaralar sunan kalan kule konutları, kalan kule konutları için 3.900.000 ila 5.555,0 $ arasında değişiyor.

https://watchlivenetwork.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.